O NASZEJ FIRMIE

Realizujemy kompleksowo projekty z zakresu sztukaterii elewacyjnej, wewnętrznej i jesteśmy producentami deski elastycznej elewacyjnej. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów.

Sztukateria wewnętrzna - Styrolandia

Sztukateria wewnętrzna, którą wykonujemy z gładkiego styroduru xps zapewnia łatwość montażu oraz niepowtarzalny efekt. Składają się na nią między innymi gzymsy oświetleniowe oraz listwy przy sufitowe. Sztukateria do wnętrz jest bardzo modnym trendem. Gzymsy wewnętrzne jak i sztukateria oświetleniowa wykonana z lekkiego, a zarazem gładkiego materiału w zaskakująco szybkim tempie zastępuję odchodzące do lamusa sztukaterie gipsowe oraz drewniane.

Sztukateria wewnętrzna xps różni się od gipsu lub drewna przede wszystkim możliwością dopasowania do krzywizn. Styrodur jest nieco elastyczny dzięki czemu pracuje z budynkiem oraz pozwala na łatwe maskowanie niedoskonałości ścian. Gzymsy oświetleniowe wykonane z materiałów obrabialnych termicznie stały się w ostatnim czasie bardzo pożądanym produktem na rynku wnętrzarskim. Wykonanie dekoracji oświetleniowej przy suficie jeszcze nigdy nie było tak proste, a dzięki rozwiązaniu gotowych gzymsów z naszej oferty - nie ma potrzeby zatrudniać do tego ekip fachowców gdyż sam montaż lekkich elementów jest dziecinnie prosty.

Sztukateria elewacyjna- Styrolandia

Sztukateria elewacyjna znana również jako sztukateria fasadowa to kolejny człon naszej szerokiej oferty. Dekoracje styropianowe które produkujemy zapewniają wygodę podczas montażu oraz trwałość w eksploatacji dzięki nowoczesnym metodą produkcji. Sztukateria zewnętrzna od Styrolandii pokryta jest masą tynkowo-akrylową przez co nadaje się do bezpośredniego montażu i malowania. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
- gzymsy elewacyjne,
- listwy styropianowe,
- bonie,
- opaski okienne,
- gzymsy wokółokienne ​

Gzymsy elewacyjne są to listwy montowane poziomo wzdłuż elewacji i najczęściej oddzielają one od siebie kondygnację oraz regulują wizualną proporcję budynku. Gzymsy elewacyjne mogą pełnić również rolę - Gzyms pod dach.

Gzyms pod dach zapewnia doskonałe zwieńczenie naszego budynku oraz niepowtarzalny efekt którego nie spotyka się dzisiaj na każdym kroku. Sztukateria na wymiar zapewnia Państwu indywidualny design własnego domu skrojony idealnie na miarę potrzeb wyrafinowanych gustów. Bonie narożne to sztukateria wykonana w formie płaskich płyt o różnych wymiarach z bocznymi frezami, które montujemy na rogach budynków. W standardzie bonie zacięte są pod kątem 45 stopni od strony narożnika aby ułatwić Państwu montaż. Gzymsy okienne to proste listwy styropianowe impregnowane masą tynkową które mają za zadanie udekorować oraz powiększyć wizualnie otwór okienny. Występują również jako opaski okienne lub listwy okienne symetryczne.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password