Listwa do zabudowy karnisza 18 cm LKO3D

69.00 

WŁAŚCIWOŚCI

Dostępna w naszym sklepie internetowym Listwa do zabudowy karnisza 18 cm LKO3D to produkt, który wykorzystywany jest przy nowoczesnych aranżacjach. Jeśli chodzi o LKO3D to listwa cechuje się wysokością 200 cm oraz szerokością Powlekany tynkiem sztukatorskim styropian EPS 200, odporny na pêkniêcia. Listwy nale¿y pomalowaæ na dowolny kolor farb¹, która nie zawiera rozpuszczalników. właśnie dlatego jest tak chętnie wybierana. Listwa LKO3D Decor System to produkt bardzo często wybierany przez architektów. Jeżeli wysokość 200 cm i szerokość 200 jest dla Ciebie odpowiednia to wybierz produkt LKO3D już dziś!

Listwa do zabudowy karnisza 18 cm LKO3D sklep online

Dlaczego listwa LKO3D o wysokości 200 cm jest tak czesto wybierana? Wszystko rozbija się o wymiary. Jej odpowiednia szerokość Powlekany tynkiem sztukatorskim styropian EPS 200, odporny na pêkniêcia. Listwy nale¿y pomalowaæ na dowolny kolor farb¹, która nie zawiera rozpuszczalników. cm i właściwa wysokość 200 cm sprawia, że model LKO3D pasuje praktycznie do każdego mieszkania. Już teraz wybierz listwę LKO3D w bardzo niskiej cenie 69.00 zł za metr i ciesz się nowoczesnym wyglądem Twojego mieszkania!

Wysokość

Szerokość

Powlekany tynkiem sztukatorskim styropian EPS 200, odporny na pêkniêcia. Listwy nale¿y pomalowaæ na dowolny kolor farb¹, która nie zawiera rozpuszczalników. cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Listwa do zabudowy karnisza 18 cm LKO3D”