Listwy oświetleniowe przypodłogowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Listwy przypodłogowe LED to produkt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! Wystarczy zapoznać się z naszymi wizualizacjami, by uświadomić sobie, jak wiele pożytku produkt ten może przynieść dla wnętrza. Na początek warto jednak ogólnie wyjaśnić jaką rolę pełnią popularne przypodłogówki w świecie architektury wnętrz oraz ich wykończenia.Produkty z tej grupy mają przede wszystkim chronić dolną partię ścian przed wszelkiej maści uszkodzeniami. Mogą one wynikać na przykład z codziennego użytku lokum i sprzątania. Odkurzacz, mop czy klasyczna miotła nie raz mogą spowodować ubytki lub zabrudzenia dolnej części ściany. Wtedy konieczne jest ich uzupełnianie lub malowanie całej powierzchni od nowa. Cokoły skutecznie rozwiązują ten problem i stanowią skuteczną barierę między zagrożeniami a ścianą.

Kolejną funkcją listew przypodłogowych jest ukrywanie przerw dylatacyjnych oraz maskowanie kabli RTV i AGD (chociaż nie wszystkie listwy posiadają taką możliwość). Ma to duży wpływ na poprawę estetyki we wnętrzu. Jeśli więc zależy Wam nie tylko na funkcjonalności, ale też na podniesieniu atrakcyjności wizualnej danego pomieszczenia, to przypodłogówki są jednym z niezbędnych elementów.

Listwy LED przypodłogowe

Listwy LED przypodłogowe w zestawieniu z zestawem LED (zapewniającym oświetlenie) to gwarancja niesamowitego efektu. Zarówno przypodłogówki, jak i elementy do podłączenia diod z taśmami znajdziecie Państwo w naszym internetowym sklepie. Nie ma więc potrzeby, by wszystko kompletować u innych sprzedawców. Zakup wszystkich niezbędnych elementów w jednym zamówieniu pozwoli szybko przystąpić do prac.

Źródło delikatnie rozproszonego światła w dolnym obszarze wnętrza stworzy niezwykle ciekawą i ekskluzywną aurę. Takie rozwiązanie będzie też pełniło funkcję ochronną w nocy, gdy przemieszczamy się pomiędzy pomieszczeniami. Dzięki taśmom LED będziemy widzieć wszystko pod naszymi nogami i nie narazimy się na upadek czy bolesne obicie palców. Na takiej całonocnej, świetlnej „straży” nie stracimy również zbyt wielu funduszy, ponieważ diody LED mają bardzo niski pobór prądu. Są więc, krótko mówiąc, energooszczędne.

Listwy przypodłogowe z oświetleniem LED

Listwy przypodłogowe z oświetleniem LED są bardzo łatwe w montażu. Komponenty te wykonuje się z lekkiego i bardzo wytrzymałego poliuretanu lub duropolimeru. Dzięki temu są one proste w aplikacji na ścianie, ponieważ wystarczy wykorzystać dedykowany klej od producenta. Produkt ten również dostępny jest w naszym sklepie. Spoiwo zapewnia trwałe i szybkie wiązanie, które spełnia swoją funkcję przez lata.

Należy z tego miejsca zaznaczyć, że listwy wytworzone z nowoczesnych tworzyw są całkowicie odporne na działanie wody i wilgoci. Nie ma więc przeciwwskazań, by stosować je w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach ze zwiększoną wilgotnością powietrza. To duża zaleta aranżacyjna, która stwarza szerokie możliwości.

Listwy przypodłogowe LED

Jeśli mielibyśmy wskazać element wykończeniowy, który odmieni charakter każdego wnętrza, to z pewnością będą to listwy przypodłogowe LED. Podkreślamy jednak jeszcze raz, że są to produkty, które trzeba zestawić z zestawami LED, które zapewnią dojście do źródła prądu. Montaż całości nie jest skomplikowany. Z pomocą naszego poradnika, każdy klient poradzi sobie z tym zadaniem. Jeśli macie Państwo pytania związane ze sprzedażą czy użytkowaniem naszych produktów, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Można kontaktować się z nami poprzez telefon lub maila.

54.16 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa QL007 Mardom Decor

47.74 
73.11