Listwy oświetleniowe sufitowe LED

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Listwy oświetleniowe sufitowe LED to produkt na fali wznoszącej. Listwy Oświetleniowe SufitoweObserwujemy coraz większe zainteresowanie tego typu sztukaterią. Powody, dla których klienci wybierają oświetleniówki, są proste. To przede wszystkim kwestie aranżacyjne i designerskie, ale również szeroka funkcjonalność tych produktów. To dobre rozwiązanie dla każdego typu wnętrza – zarówno do prywatnych nieruchomości, jak i punktów usługowych czy miejsc kojarzonych z szeroko pojętą rozrywką.Listwy LED stwarzają możliwość podłączenia do nich tak zwanych zestawów LED. Składają się na nie między innymi taśmy z diodami, zasilacz, złączki, ściemniacz czy masę do maskowania łączeń między listwami i klej do ich montażu. Klient może więc w jednym zamówieniu zapewnić sobie wszystkie niezbędne elementy do aplikacji listew wraz z oświetleniem na ścianie.

Jeśli posiadacie więc Państwo lokum, któremu chcecie nadać powiew świeżości, to z pewnością powinniście rozważyć zakup naszych listew oświetleniowych. Są one lekkie, wytrzymałe, modne i atrakcyjne wizualnie. Produkty te zapewnią Wam alternatywne źródło światła, które przyciąga stylowym wyglądem i tworzy niesamowitą aurę ekskluzywności i intymności. Jak dzieje się, że listwy ledowe wyglądają tak niesamowicie i nietuzinkowo? Sekret tkwi w tym, że komponenty umieszczane na suficie lub tuż pod sufitem, tworzą efekt światła odbitego. Dzięki temu jest ono skutecznie rozproszone, a to gwarantuje niebywały wygląd we wnętrzu.

Listwy sufitowe oświetleniowe

Listwy sufitowe oświetleniowe  można zestawić z trzema rodzajami światła. W ofercie naszego sklepu znajdują się diody w kolorze białym ciepłym, białym zimnym oraz taśmy RGB, czyli wariant wielokolorowy. Klient może wybrać najbardziej odpowiadający kolor światła do danego pomieszczenia. Warto dodać, że jeśli nie wykorzystamy taśm na całej długości, to możemy je skrócić i podświetlić nimi inne elementy wyposażenia. Na przykład półki czy schodki. Wygląda to bardzo efektownie i podnosi bezpieczeństwo, szczególnie w nocy, gdy chcemy przemieścić się z jednego pokoju do drugiego.

Diody LED są bardzo żywotne i co ważne, cechują się niskim poborem energii elektrycznej. Dzięki temu w dłuższej perspektywie możemy oszczędzić wiele środków finansowych podczas ich użytkowania. Ledy są również rodzajem diod, które świecą bardzo mocnym światłem. Nie ma więc obawy, że nie zdołają dostatecznie oświetlić danego punktu mieszkania czy domu.

Listwy przysufitowe oświetleniowe

Listwy przysufitowe oświetleniowe należy połączyć z zestawem LED, by mogły one pełnić wszystkie swoje funkcje. Wielu klientów o tym nie wie lub zapomina, dlatego jeszcze raz to podkreślamy. Taśmy z diodami wystarczy przykleić do listew. Same przysufitówki przytwierdza się natomiast do ściany przy użyciu kleju. W naszej ofercie znajduje się dedykowany klej od producenta. Macie więc Państwo pewność, że  spoiwo szybko i mocno zwiąże. Montaż nie jest skomplikowany, więc powinien poradzić z nim sobie każdy użytkownik listew.

Warto dodać, że nasze produkty powstają z najlepszej i najtrwalszej odmiany styropianu na rynku. Mowa o EPS 200. Dla jeszcze większej odporności listwy pokrywamy masą sztukatorską, czyli mieszaniną żywicy akrylowej i kruszywa kwarcowego. Tak wytworzony produkt jest lekki i wytrzymały, a co za tym idzie można go w prosty sposób zamontować. Listwa dobrze absorbuje farbę, ponadto można ją docinać przy wykorzystaniu skrzyni uciosowej oraz piły ręcznej z małymi, ostrymi ząbkami. Polecamy zakupy w naszym sklepie, ponieważ macie Państwo pewność, że nawiązujecie transakcję ze sprawdzoną i uznaną na rynku firmą.

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa LO13

60.00 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa LO14

49.00 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa LO16

39.00 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa LO17

39.00 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa QL009 Mardom Decor

63.55 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa QL010 Mardom Decor

70.79 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa QL011 Mardom Decor

86.27 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa sufitowa LED LO-27

51.00 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa sufitowa LO15

44.00 
97.47