Listwa do zabudowy karnisza LKO6A

59.00 

WŁAŚCIWOŚCI

Dostępna w naszym sklepie internetowym Listwa do zabudowy karnisza LKO6A to produkt, który wykorzystywany jest przy nowoczesnych aranżacjach. Jeśli chodzi o LKO6A to listwa cechuje się wysokością 200 cm oraz szerokością Powlekany tynkiem sztukatorskim styropian EPS 200, odporny na pêkniêcia. Listwy nale¿y pomalowaæ na dowolny kolor farb¹, która nie zawiera rozpuszczalników. właśnie dlatego jest tak chętnie wybierana. Listwa LKO6A Decor System to produkt bardzo często wybierany przez architektów. Jeżeli wysokość 200 cm i szerokość 200 jest dla Ciebie odpowiednia to wybierz produkt LKO6A już dziś!

Listwa do zabudowy karnisza LKO6A sklep online

Dlaczego listwa LKO6A o wysokości 200 cm jest tak czesto wybierana? Wszystko rozbija się o wymiary. Jej odpowiednia szerokość Powlekany tynkiem sztukatorskim styropian EPS 200, odporny na pêkniêcia. Listwy nale¿y pomalowaæ na dowolny kolor farb¹, która nie zawiera rozpuszczalników. cm i właściwa wysokość 200 cm sprawia, że model LKO6A pasuje praktycznie do każdego mieszkania. Już teraz wybierz listwę LKO6A w bardzo niskiej cenie 59.00 zł za metr i ciesz się nowoczesnym wyglądem Twojego mieszkania!

Wysokość

Szerokość

Powlekany tynkiem sztukatorskim styropian EPS 200, odporny na pêkniêcia. Listwy nale¿y pomalowaæ na dowolny kolor farb¹, która nie zawiera rozpuszczalników. cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Listwa do zabudowy karnisza LKO6A”